BİRİKİMEVİM GAYRİMENKUL A.Ş.

Birikimevim Gayrimenkul A.ş.

Maslak Mahallesi Sümer Sokak No: 3 Ayazağa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9 Sarıyer, İstanbul
Cep Onaylı
Vitrin
Mesaj Gönder
Birikimevim Gayrimenkul A.ş.
Müşteri Temsilcisi
Maslak Mahallesi Sümer Sokak No: 3 Ayazağa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
Sarıyer , İstanbul
Ev Yada Arabanıza Faizsiz Sahip Olmanın En Kolay Yolu Birikimevim

Birikimevim Gayrimenkul A.ş. Hakkında

Hakkımızda

Ülkemizde faizsiz finansman yöntemlerinin temel olgusu kuşkusuz birikimden geçmektedir. En büyük amacımız, mutluluğunuzu hedef bilerek çıktığımız bu yolda "Hep Birlikte Geleceğimizi Biriktiriyoruz" diyerek geleceğimize ışık tutmaktır.

Birikimevim’in sizler için hazırlamış olduğu birikim modelleri ile tüm dünyada tercih sebebi olacağına inanıyoruz. Böylelikle faizsiz gayrimenkul edinebilmek, yöntemlerimizle artık çok daha kolay olmaktadır.

Ev, araç ve arsa gibi gayrimenkul ihtiyaçlarınızı karşılarken en uygun maliyetler hedef alınmaktadır. Geleceğimizi inşa edecek olan gençlerimizi de, “El Ele Hep Birlikte, Gençlerle Geleceğimizi Biriktiriyoruz“ diyerek ev sahibi olma hayallerine kavuşturuyoruz.

Birikimevim sizlere en iyi hizmetleri sunabilmek adına 30 yıllık Otomotiv, Sigorta, Geri Dönüşüm, Yazılım ve Gayrimenkul tecrübemize ek olarak, genç, dinamik ve gelişim gösteren kadrosuyla hizmet vermektedir. Kadromuz sizlerin ihtiyaçlarını en doğru şekilde belirleyerek, ilgili çözümlerle engelleri kolayca aşmanızı sağlar.

Faizsiz finansmanın en çok tercih edilecek olan birikim modelleri; uygun maliyet, faizsiz ve yeniliklerle dolu yaklaşımlarımızla sizler için hazırlanmıştır. Gayrimenkul sektöründeki 30 yıllık tecrübemiz ve güçlü sermayemiz sayesinde, müşteri memnuniyetini en ön sırada hedef alan çalışmalarımız, şubelerimiz, güçlü teknolojik alt yapımızla sizlere dünya standartlarında hizmet sunmaktadır.

 

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar 08:00-18:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. RehberimBurada.com | 2019

Iyzico